فروش لباس عروس

فروش لباس عروس

فروش لباس عروس

فروش لباس عروس

یکی از مهم ترین لباس هایی که یک خانم در طول عمر خود میپوشد لباس عروس است پس دقت در انتخاب مدل آن بسیار مهم و ضروری می باشد. اگر در شرف برگزاری مهم ترین مراسم زندگی خود هستید بهتر است کمی بیشتر درباره انتخاب لباس عروستان دقت نمایید و لباس عروس تان را از میان مدل های مختلفی که ستاره طلایی در اختیارتان قرار میدهد انتخاب نمایید.

دوخت لباس عروس و خرید لباس عروس آماده اگر سایز اندام شما استاندارد است و وقت زیادی تا مراسمتان ندارید ، میتوانید لباس آماده خریداری کنید. مزیت این کار صرفه جویی در وقت و کاهش استرس از نتیجه نهایی لباستان است. اگر روش دیگر یعنی دوخت مدل لباس عروس تان را انتخاب کنید ، طبیعتا دست شما برای انتخاب مدلها بازتر ، هزینه معمولا کمتر و امکان ایجاد تغییرات در هر جای لباس برایتان وجود خواهد داشت.

مزون لباس عروس

مزون لباس عروس معمولا شما را به داخل اتاق لباس‌ها راهنمایی می نماید. به خاطر داشته باشید در روز بازدید از مزون، عکس مدل‌هایی که دوست دارید را همراه خود ببرید و به فروشنده نشان دهید. او تعدادی لباس را برایتان خواهد آورد. قبل از پوشیدن‌شان خوب نگاه کنید و اگر دوست نداشتید از چرخه انتخاب‌ها حذف خواهند شد. اگر به فروشنده مزون اطمینان دارید از او هم نظر بخواهید.

هزینه لباس عروس

برای این که بین لباس‌های عروس موجود در مزون‌ها سردرگم نشوید بهتر است حدوداً بودجه‌ای را که برای این کار در نظر دارید مشخص نمایید. لباس‌های عروس بسیار متفاوت‌ هستند. جنس‌ها، طرح‌ها و برندهای متفاوت باعث می‌شود تا این لباس‌ها قیمتی از رنج زیر یک میلیون تومان تا بالای 10 میلیون تومان داشته باشند. بهتر است وقتی که وارد مزون می‌شوید این نکته را به خاطر داشته باشید، حتماً کمتر از قیمتی که در نظر گرفته‌اید به فروشنده بگویید. به طور مثال اگر می‌خواهید یک میلیون تومان برای لباستان هزینه کنید به فروشنده بگویید که لباس 800 هزار تومانی می‌خواهید. مطمئن باشید فروشنده لباس، سعی می‌کند شما را وسوسه کنند تا کمی بیشتر از بودجه خود خرج کنید. به این ترتیب شما به همان بودجه اولیه و واقعی خود خواهید رسید.
برای اینکه لباس عروس با قیمت مناسب تهیه کنید با ستاره طلایی در تماس باشید.
تماس:09123599629-02122132449

برچسب‌ها لباس عروس
آخرین ویرایش در: 01 بهمن, 1396
به اشتراگ گذاشتن این پست

ارسال یک نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.