تزیین ماشین عروس

تزیین ماشین عروس

تزیین ماشین عروس

 تزیین ماشین عروس

برای تزیین ماشین عروس گل فروشی ها علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه عروس و داماد به ماندگاری و فصل گل ها نیز اهمیت میدهند. ماشین عروس یک خودرو تزئین شده‌ است که داماد با آن عروس را به خانه خود می‌برد, این رسم یکی از رسوم جدید عروسی ایرانی می باشد .

در بسیاری از روستاهای ایران، هنوز عروس را بر مرکبی چهارپا مانند اسب و الاغ به خانه داماد می‌برند. امروزه در شهرها، استفاده از کالسکه و اسب و حتی بالگرد نیز به عنوان مرکب عروس رواج دارد.ماشین عروس یکی از لوازم جانبی هر عروسی است که امروزه به انواع و اشکال مختلف تزیین می گردد.
اگر بدنبال این هستید که ماشین عروس خود را طبق سلیقه خود تزیین کنید با ستاره طلایی تماس بگیرید.
09123599629-02122132449
از گذشته تا به امروز تزیین ماشین عروس مرسوم بوده است و ماشین های عروس را با استفاده از گل و شرشره و دیگر لوازم تزیینی دیزاین می نمودند. روش‌های متنوع و زیبایی برای تزیین ماشین عروس وجود دارد که می‌توان به سادگی از آن‌ها برای زیباتر شدن ماشین عروسی استفاده نمود. گل‌های طبیعی، گل‌های مصنوعی، برگ‌های مختلف، پارچه‌های رنگی، ربان، بادکنک و ... همگی مواردی هستند که در تزیین ماشین از آن‌ها استفاده می‌گردد.
یکی از تزیینات ماشین عروس امروزه با استفاده از بادکنک های رنگی و یا تک رنگ و جذاب می باشد که بسیار هم پرطرفدار است . بادکنک ها را بر روی دستگیره ها و پشت ماشین عروس آویزان می نمایند و یا داخل ماشین عروس را کاملا از بادکنک پر می کنند و یا با گاز هیلیوم درون بادکنک ها را پر می کنند و آنها را در هوا معلق نگه می دارند. با استفاده از بادکنک های رنگی اشکال زیبا و مختلفی را بر روی ماشین عروس درست می کنند و با استفاده از همین اشکال به تزیین ماشین عروس با بادکنک می پردازند. استفاده از بادکنک ها در رنگ بندی و شکل و اندازه های متفاوت کاملا اختیاری و سلیقه ای است. مثلا به کار بردن بادکنک سفید و قرمز بر روی ماشین مشکی بسیار جذاب می باشد و یا بر روی ماشین سفید از بادکنک مشکی و قرمز استفاده شود بسیار چشم گیر می شود. رنگ های ملایم تر مانند صورتی و بنفش و یا رنگ نقره ای هم در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد. بادکنک های قلبی شکل نیز در این نوع تزیینات کاربرد فراوان دارند.

ماشین عروس

برچسب‌ها ماشین عروس
آخرین ویرایش در: 20 دی, 1396
به اشتراگ گذاشتن این پست

ارسال یک نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.