باغ تالار عروسی چه امکاناتی باید داشته باشد

باغ تالار عروسی چه امکاناتی باید داشته باشد

باغ تالار عروسی چه امکاناتی باید داشته باشد

ظرفیت باغ یا تالار باید مناسب باشد زیرا اگر میهمانان عروسی شما کم باشد و شما سالنی بزرگ برای آن در نظر بگیرید موجب می شود مهمانان شما بصورت پراکنده بشینند که این کار باعث می شود سالن شما خلوت تر دیده شود و جشن عروسی شما آن شور و نشاط کافی را نداشته باشد پس به اندازه میهمانان سالن خود را انتخاب نمایید.


باغ تالار عروسی,تالار عروسی شیک,باغ عروسی,پذیرایی مراسم عروسی,تالار عروسی ارزان,باغ عروسی,تالار عروسی

بییشتر مهمانان با ماشین شخصیشان به عروسی می آیند باید پارکینگ ماشین سالن هم در نظر بگیرید.
از مواردی که در باغ تالار و سالن شما در وهله اول به دید مهمانان شما می آید چیدمان سالن شما می باشد .
امکاناتی که در باغ تالار برای عروس و داماد در نظر می گیرند مهم می باشد, یکی از مهمترین امکانات میز شامی است که برای عروس و داماد در نظر می گیرند. عروس و داماد برای صرف شام میز خاص و جداگانه ای دارند که دیزاین آن با بقیه میزهای سالن متفاوت است.
خیلی از سالن ها دکور و تزئینات این میز را به صورت رایگان برای عروس و داماد در نظر میگیرند ولی بعضی از باغ تالار ها و سالن ها هزینه آن را جدا میگیرند.
نکته دیگر که مهم می باشد سرویس های بهداشتی باغ تالار و سالن می باشد .در فصل های پاییز و زمستان که فصل های سردی هستند اهمیت این نکته بیشتر از پیش است.
قبل از انتخاب باغ تالار باید برای مراسمی که پیش رو دارید بودجه منطقی در نظر بگیرید.
مواردی که این قیمت را تغییر می دهد شامل هزینه ورودی, غذا و موارد وابسته به آن ,آهنگ و موسیقی و مواردی از این قبیل یا برنامه های دیگری مثل آتش بازی و ….است.
هزینه هم به شکل کامل پرداخت نمی شود بلکه مبلغی به عنوان بیعانه در نظر گرفته می شود و بعد از اتمام مراسم تسویه حساب کلی صورت می گیرد.
حتما قبل از انتخاب باغ تالار و سالن خود از کیفیت غذا و پذیرایی سالن مطمئن شوید.دیگر این امر از سوی مسئولان باغ تالار ها و سالن ها متداول است که شما می توانید به صورت سرزده به آنجا بروید و همه چیز از غذا ,نحوه برخورد با میهمانان و نحوه پذیرایی و… را از نزدیک شاهد باشید.

 

باغ تالار عروسی

آخرین ویرایش در: 20 دی, 1396
به اشتراگ گذاشتن این پست

ارسال یک نظر

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.