مقالات

مقالات

مقالات (28)

نکات مهمی که برای جشن نامزدی باید در نظر بگیریم


در نظر گرفتن رسومات خانواده ها

هر کدوم از خانواده ها نظر خواستی در مورد نامزدی دارن بعضی ها دوست دارن فقط باب آشنایی دو خانواده بزرگترای فامیل و دعوت مراسم کوچکی برگزارمی کنند ولی بعضی خانواده ها رسم دارند مراسم نامزدی هم مثل عروسی مفصل و با تعداد مهمون بالا برگزار میکنند .این بسته به سلیقه خانواده ها دارد .   

خدمات مجالس,تشریفات مجالس,باغ تالار عروسی,ماشین عروس,باغ عروسی,برگزاری مراسمات,تالار عروسی,تشریفات عروسی,تالار عروسی ارزان      

  چه زمانی جشن نامزدی بگیریم ؟

اگر میخواهید سریعتر رسمی شدن جشنتان را برگزار کنید با خانواده ها و نزدیکانتان باید مشورت کنید ولی اگر بخواهید جشن مفصلی و تشریفات مجالس خوبی داشته باید سر فرصت و با تحقیق یک تشریفات خوب برای برگزاری مراسم خودتان انتخاب کنید .تا 3 ماه بعد از نامزدی هم میتوانید جشن خوبی داشته باشید .    

هزینه مراسم نامزدی

در بیشتر شهرهای ما هزینه مراسم عروسی و تشریفات آن به عهده پدر عروس میباشد . این مورد هم با توجه به  رسم و رسومات دو خانواده متفاوت و با تفاهم هر دو انجام میشود .در بعضی از خانواده ها هزینه لباس عروس و آرایشگاه و ماشین و فیلم و عکس به عهده داماد است .
 
تعیین محل برگزاری جشن نامزدی  

تعیین مکان برای مراسم نامزدی و گرفتن تشریفات مجالس بسته به تعداد مهمانان مراسم شما دارد اگر تعداد مهمانانتان کم و نزدیکان هستن  داخل منزل میتوانید مراسم خود را برگزار کنید ولی جشن مفصلی در نظر دارید باید  مکان مناسبی مثل باغ یا تالار در نظر بگیرید در ضمن توجه داشته باشید که باید هوا مناسب باشد تا داخل باغ بتوانید مراسم بگیرید .   

نحوه پذیرایی مراسم

اگر میخواهید داخل منزلتان مراسم کوچکی داشته باشید میتوانید برای پذیرایی از دوستان و اقوام خود کمک بگیرید. ولی اگر میخواهید مراسم مفصل و تشریفات کامل داشته باشید باید از پرسنل تشریفات برای دیزاین مراسم وپذیرایی استفاده کنید

تشریفات مجالس

ادامه مطلب...

عجیب ترین آداب و رسوم ازدواج

عجیب ترین آداب و رسوم ازدواج : یکی از زیباترین اتفاق های زندگی هر کس جشن عروسی  است. به ویژه هنگامی که عروس و داماد در کنار دوستان و خانواده بهترین روز زندگی خود را در میان دیزاین زیبا تشریفات 

ادامه مطلب...

داشتن ساقدوش در مراسم عروسی

تا چند سال پیش وجود ساقدوش در جشن‌های عروسی ما ایرانی ها زیاد رسم نبود اما  این روزها این رسم در کشور ما هم افزایش پیدا کرده است.

ادامه مطلب...

چطور داماد جذاب و خوشتیپی باشیم ؟

برای زیبا ترشدن تشریفات عروسی بهتر است رنگ پیراهن داماد با لباس عروس هماهنگ باشد .
هماهنگی لباس عروس و داماد زیبای خاصی به مجلس عروسی آنها میبخشد .

ادامه مطلب...

چطور تاج مناسب برای جشن عروسی انتخاب کنیم

تاج عروس :

برای انتخاب تاج اول باید لباس عروس خود را انتخاب کنیم و بعد از آن سبک موهای خودرا در نظر بگیریم که مدل باز یا بسته میخواهیم که متناسب با آن تاج خود را انتخاب کنیم .

ادامه مطلب...

درباره تاریخچه سفره عقد

تاریخ دقیقی در مورد پیدایش سفره عقد وجود ندارد اما شواهد نشان می‌دهد که چیدن این سفره به زمان قبل از پیدایش اسلام نیز بر می‌گردد اما پس از تشکیل اسلام این سفره دارای هویتی اسلامی ‌نیز می‌شود.

ادامه مطلب...

برگزاری مراسمات مذهبی با تیم آموزش دیده

برگزاری مراسمات ختم ،برگزاری مراسمات مرتبط به حجاج ، برگزاری مراسمات مذهبی در ایام مختلف سال با تیمی آموزش دیده و شیک و

ادامه مطلب...

فیلمبرداری مجالس این روزها سبک‌های جدیدی پیدا کرده و فیلمبرداران سعی کرده‌اند

 با ارایه آپشن‌های اضافه سهم بیشتری را به نسبت رقبا از بازار در اختیار گیرند. شما چه خدمات ویژه‌ای در این رابطه به مشتریان ارایه می‌دهید؟

ادامه مطلب...