مقالات

مقالات

مقالات (42)

ساقدوش عروس

ساقدوش عروس

ساقدوش بودن یکی از رسوم سنتی از قدیم تا به امروز می باشد که در بسیاری از فرهنگ ها وجود دارد.

ادامه مطلب...

تاج عروس

تاج عروس

تاج عروس یکی از المان های مهم آرایش عروس محسوب می شود که تقریبا وجود آن بر روی سر عروس ضروری احساس می شود. تاج عروس در انواع مختلفی وجود دارد که هر روزه طرح های جدیدتری از آن نیز وارد بازار می گردد.

ادامه مطلب...

دسته گل عروس

دسته گل عروس

بخش مهمی از مراسم عروسی , دسته گل عروس است که نمی‌توان از کنار آن به سادگی عبور نمود و آن را به صورت تصادفی انتخاب کرد.

ادامه مطلب...

دیزاین لاکچری مراسم

دیزاین لاکچری مراسم

امروزه عروس و داماد رویای برپایی یک جشن و پایکوبی فوق العاده را در شب عروسی خود در ذهن دارند. جشن عروسی در چند سال گذشته بسیار ساده و بی ریا در حیاط منازل قدیمی برپا می شد؛ اما در چند سال اخیر، روال کمی با گذشته متفاوت شده است و جوانان دیگر مثل قبل از چنین مراسم های عروسی استقبال نمی کنند.

ادامه مطلب...

حلقه عروس

حلقه عروس

خرید حلقه ازدواج یکی از سخت‌ ترین خریدها میباشد، چرا که هم زمان زیادی لازم دارد و هم این‌که انتخاب یک حلقه مناسب که مورد پسند زوجین باشد، کار سختی است. از این‌رو زوجین باید تلاش کنند تا حلقه‌ای را انتخاب کنند که بتوانند تا آخر عمر آن را در دست داشته باشند و طی روز مزاحم کارهای روزمره‌ شان نباشد.

ادامه مطلب...

جهیزیه عروس

جهیزیه عروس

خرید جهیزیه عروس از جمله کارهای رایج ، نوعروسان و تازه داماد هاست . اغلب ،قیمت های متنوع و بعضا بالا ، تنوع زیاد لوازم خانگی و اثاثیه ، منجر به صرف هزینه های چند میلیونی برای خرید می شود .
در فرهنگ و عرف خانواده های ایرانی، پس از اینکه دو جوان به عقد وازدواج هم در آمدند؛ پروسه ی خرید جهیزیه آغاز می گردد.

ادامه مطلب...

كارت عروسى

کارت عروسی

کارت عروسی یا کارت دعوت دعوتنامه‌ ای رسمی است که برای مهمانان احتمالی یک مهمانی رسمی (مانند مجلس نامزدی، جشن عقد، عروسی و یا عزاداری) ارسال می‌گردد و از آنان رسما برای حضور در آن مراسم دعوت می‌شود .

ادامه مطلب...

تشریفات خاص با قیمت باورنکردنی

تشریفات خاص با قیمت باورنکردنی

برگزاری جشن عروسی در منزل خیلی سخت و دشوار می باشد. در منزل فضای نشستن برای مهمانان مناسب نیست. امکاناتی که در خدمات عروسی ارائه می گردد، در منزل نیست و از سوی دیگر پرسنل خدمات مجالس همه مسئولیت پذیرایی را بر عهده می گیرند. در حالی که در منزل نمی توان از هیچکدام از این امکانات برخوردار شد.

ادامه مطلب...

مزون عروس

مزون عروس

مزون لباس عروس جزء مکان هایی به شمار می آید که می بایست طراحی داخلی آن چند عرصه را به صورت تلفیقی درخود جای دهد پیشنهاد مزون لباس عروس به اندازه انتخاب لباس مهم است چرا که به روز بودن طرح و زیبایی دوخت را تضمین می‌ نماید.این مکان باید شامل فضایی روشن و ساده جهت ارائه بهتر مدل های موجود به مشتریان خود باشد.

ادامه مطلب...

کلیپ عروسی

كليپ عروسى

از جمله تشریفات عروسی انتخاب آتلیه عکاسی وفیلم برداری می باشد.تشریفات عروسی با کیفیت و خوب دارای آتلیه عکاسی و فیلم برداری است تا در وقت و زمان شما صرفه جویی شود و برای جشن عروسی کمترین زمان را برای رفت و آمد صرف نمایید و بهترین آتلیه عکاسی و فیلم برداری را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب...