مقالات

مقالات

مقالات (38)

حلقه عروس

حلقه عروس

خرید حلقه ازدواج یکی از سخت‌ ترین خریدها میباشد، چرا که هم زمان زیادی لازم دارد و هم این‌که انتخاب یک حلقه مناسب که مورد پسند زوجین باشد، کار سختی است. از این‌رو زوجین باید تلاش کنند تا حلقه‌ای را انتخاب کنند که بتوانند تا آخر عمر آن را در دست داشته باشند و طی روز مزاحم کارهای روزمره‌ شان نباشد.

ادامه مطلب...

جهیزیه عروس

جهیزیه عروس

خرید جهیزیه عروس از جمله کارهای رایج ، نوعروسان و تازه داماد هاست . اغلب ،قیمت های متنوع و بعضا بالا ، تنوع زیاد لوازم خانگی و اثاثیه ، منجر به صرف هزینه های چند میلیونی برای خرید می شود .
در فرهنگ و عرف خانواده های ایرانی، پس از اینکه دو جوان به عقد وازدواج هم در آمدند؛ پروسه ی خرید جهیزیه آغاز می گردد.

ادامه مطلب...

كارت عروسى

کارت عروسی

کارت عروسی یا کارت دعوت دعوتنامه‌ ای رسمی است که برای مهمانان احتمالی یک مهمانی رسمی (مانند مجلس نامزدی، جشن عقد، عروسی و یا عزاداری) ارسال می‌گردد و از آنان رسما برای حضور در آن مراسم دعوت می‌شود .

ادامه مطلب...

تشریفات خاص با قیمت باورنکردنی

تشریفات خاص با قیمت باورنکردنی

برگزاری جشن عروسی در منزل خیلی سخت و دشوار می باشد. در منزل فضای نشستن برای مهمانان مناسب نیست. امکاناتی که در خدمات عروسی ارائه می گردد، در منزل نیست و از سوی دیگر پرسنل خدمات مجالس همه مسئولیت پذیرایی را بر عهده می گیرند. در حالی که در منزل نمی توان از هیچکدام از این امکانات برخوردار شد.

ادامه مطلب...

مزون عروس

مزون عروس

مزون لباس عروس جزء مکان هایی به شمار می آید که می بایست طراحی داخلی آن چند عرصه را به صورت تلفیقی درخود جای دهد پیشنهاد مزون لباس عروس به اندازه انتخاب لباس مهم است چرا که به روز بودن طرح و زیبایی دوخت را تضمین می‌ نماید.این مکان باید شامل فضایی روشن و ساده جهت ارائه بهتر مدل های موجود به مشتریان خود باشد.

ادامه مطلب...

کلیپ عروسی

كليپ عروسى

از جمله تشریفات عروسی انتخاب آتلیه عکاسی وفیلم برداری می باشد.تشریفات عروسی با کیفیت و خوب دارای آتلیه عکاسی و فیلم برداری است تا در وقت و زمان شما صرفه جویی شود و برای جشن عروسی کمترین زمان را برای رفت و آمد صرف نمایید و بهترین آتلیه عکاسی و فیلم برداری را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب...

فروش لباس عروس

فروش لباس عروس

یکی از مهم ترین لباس هایی که یک خانم در طول عمر خود میپوشد لباس عروس است پس دقت در انتخاب مدل آن بسیار مهم و ضروری می باشد. اگر در شرف برگزاری مهم ترین مراسم زندگی خود هستید بهتر است کمی بیشتر درباره انتخاب لباس عروستان دقت نمایید و لباس عروس تان را از میان مدل های مختلفی که ستاره طلایی در اختیارتان قرار میدهد انتخاب نمایید.

ادامه مطلب...

سفره عقد عروس

سفره عقد عروس

سفره عقد عروسی معمولا شامل پارچه‌ای است كه طبق ذوق و سلیقه طراح آن پهن می گردد و تمامی اجزا بر روی آن قرار می گیرند. سفره عقد در برگزاری مراسم عروسی مهمترین نقش را دارد و در فضای باز نیز با پارچه های حریر، شمع آرایی، گل آرایی نیز طراحی می شود و زیبایی را به مراسم می اورند.

ادامه مطلب...

تزیین ماشین عروس

 تزیین ماشین عروس

برای تزیین ماشین عروس گل فروشی ها علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه عروس و داماد به ماندگاری و فصل گل ها نیز اهمیت میدهند. ماشین عروس یک خودرو تزئین شده‌ است که داماد با آن عروس را به خانه خود می‌برد, این رسم یکی از رسوم جدید عروسی ایرانی می باشد .

ادامه مطلب...

باغ تالار عروسی چه امکاناتی باید داشته باشد

ظرفیت باغ یا تالار باید مناسب باشد زیرا اگر میهمانان عروسی شما کم باشد و شما سالنی بزرگ برای آن در نظر بگیرید موجب می شود مهمانان شما بصورت پراکنده بشینند که این کار باعث می شود سالن شما خلوت تر دیده شود و جشن عروسی شما آن شور و نشاط کافی را نداشته باشد پس به اندازه میهمانان سالن خود را انتخاب نمایید.

ادامه مطلب...